Tukang Ndandani Baterai 2-32S 15A 20A 25A Equalizer Otomatis Baterai Lithium HTB-J32S25A
Rincian Produk
Tag Produk
Spesifikasi
Spesifikasi Equalizer Baterai Lithium Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Informasi Produk
Jeneng Merek: HeltecBMS
Asal: Tiongkok Daratan
Sertifikasi: WEEE
Garansi: 3 Sasi
MOQ: 1 pc
Jinis Baterei: Litium terner, Litium wesi fosfat, Titanium kobalt litium
Tegangan sing dirating: DC12V
Rentang ndandani: 2-24S/2-32S
Arus keseimbangan: 15A/20A/25A
Ukuran: 360*290*170MM
Kustomisasi
  • Logo sing disesuaikan
  • Kemasan khusus
  • Kustomisasi grafis
Paket
1. Tukang ndandani baterei *1set.
2. Kantong anti-statis, spons anti-statis, lan wadhah bergelombang.
Rincian Tuku
  • Pangiriman Saka:
    1. Perusahaan/Pabrik ing Tiongkok
    2. Gudang ing Amerika Serikat/Polandia/Rusia/Brasil
    Hubungi Kamikanggo negosiasi rincian pengiriman
  • Pambayaran: TT 100% disaranake
  • Pengembalian & Pengembalian Dana: Layak kanggo pengembalian lan pengembalian dana
Fitur-fitur
  • Rentang ndandani: 2-32S
  • Arus penyeimbang: 15A/20A/25A (bisa diatur)
Prinsip Kerja
① Ekualisasi Manual
② Ekualisasi Otomatis
③ Ekualisasi Pengisian Daya
Parameter setelan kanggo pemerataan muatan yaiku kaya ing ngisor iki:
Parameter keseimbangan fosfat besi litium:
Proteksi voltase luwih saka monomer: 3.650V Pemulihan voltase luwih saka monomer: 3.650V Tegangan pemerataan paksa: 3.650V
Tegangan wiwitan ekualisasi disetel menyang nilai paling endhek saka tegangan string = V, bedane tegangan monomer ekualisasi: 0,005V, lan proporsi arus ekualisasi: 5% ~ 100%
Parameter pemerataan pengisian lithium ternary:
Proteksi voltase luwih saka monomer: 4.250V Pemulihan voltase luwih saka monomer: 4.200V Tegangan pemerataan paksa: 4.250V
Tegangan wiwitan ekualisasi: 4.000V Beda tegangan monomer ekualisasi: 0.005V Rasio arus ekualisasi: 5%~100%
Nalika nyeimbangake pangisian daya, "kutub negatif baterei" ing panel ngarep mesin kudu disambungake menyang kutub negatif umum paket baterei, kutub negatif pangisi daya disambungake menyang "kutub negatif pangisi daya" panel ngarep mesin, lan kutub positif pangisi daya disambungake menyang kutub positif baterei. Sadurunge mlebu ing kahanan seimbang, arus pangisian daya ora kena ngluwihi 25A, arus pangisian daya ora kena ngluwihi 5A nalika tekan wiwitan seimbang (litium wesi fosfat 3.450V/litium terner 4.00V), lan efek keseimbangan arus cilik bakal luwih apik.
Mesin Penyeimbang Baterei (7)
Mesin Penyeimbang Baterei (6)
Pemilihan Model
Indeks Teknis Model Produk
Model HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Senar Baterai sing Ditrapake 2-24S 2-32S
Jinis Baterei sing Ditrapake LFP/NCM/LTO
Arus Penyeimbang Maks. 25A 15A 20A 25A
Parameter keseimbangan fosfat besi litium Proteksi voltase monomer: 3.65V
Pemulihan voltase monomer: 3.65V
Tegangan pemerataan paksa: 3.65V
Bedane voltase monomer pemerataan: 0,005V
Proporsi arus pemerataan: 5% ~ 100%
Parameter keseimbangan litium terner Proteksi voltase monomer: 4.25V
Pemulihan voltase monomer: 4.2V
Tegangan pemerataan paksa: 4.25V
Tegangan wiwitan ekualisasi: 4V
Rasio arus pemerataan: 5% ~ 100%
Ukuran (cm) 36*29*17
Bobot (kg) 6.5 9.5
Cathetan
② Sajrone pemerataan pangisian daya, "kutub negatif baterei" ing panel ngarep mesin kudu disambungake menyang kutub negatif saka kabeh paket baterei, kutub negatif pangisi daya disambungake menyang "kutub negatif pangisian daya" ing panel ngarep mesin, lan kutub positif pangisi daya disambungake menyang kutub positif baterei. Arus pangisian daya ora kena ngluwihi 25A sadurunge mlebu ing kahanan keseimbangan, lan arus pangisian daya ora kena ngluwihi 5A nalika tekan keseimbangan (litium wesi fosfat 3.45V/litium terner 4V). Efek keseimbangan arus cilik bakal luwih apik.
③ Catu daya opsional
  • Panggunaan Sistem 0-120V (nganti 24S); Panggunaan Sistem 0-135V (nganti 32S).
  • Catu Daya 220V fase tunggal.